• Międzynarodowy Dzień Muzyki

• 1 października w naszej szkole odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Muzyki, które w tym roku przybrały wyjątkową formę. Z tej okazji przez Panią Elżbietę Piekut i naszych uczniów został przygotowany, a następnie nagrany specjalny montaż słowno-muzyczny. To unikalne połączenie muzyki i słowa pozwoliło wszystkim uczestnikom zanurzyć się w świat dźwięków i refleksji.

Międzynarodowy Dzień Muzyki w naszej szkole stał się okazją do refleksji nad pięknem sztuki muzycznej i jej nieograniczonymi możliwościami.

• Szkolny Dzień Chłopaka

• 27 września w naszej szkole zapanowała wyjątkowo radosna atmosfera, a to za sprawą Dnia Chłopaka, zorganizowanego przez uczennice z Samorządu Uczniowskiego. Na chłopców czekało wiele atrakcji, które wywarły na nich niezwykle pozytywne wrażenie i spowodowały, że na twarzach zaczął rozpromieniać uśmiech.

Jednym z głównych punktów programu była szkolna edycja popularnej Familiady, która wzbudziła ogromne emocje i dostarczyła niezapomnianych chwil. Wspólne zmagania i zabawy były okazją do integracji, a wszyscy uczestnicy, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, doskonale się bawili.

Tegoroczny Dzień Chłopaka zostanie z pewnością zapamiętany na długo. Był to czas pełen życzliwości, radości i wyjątkowej atmosfery, która na długo pozostanie w sercach uczestników.